Stavební a jiná povolení

Tímto videem vše začíná. Zaměřuji se na všechny důležité body týkající se potřebných dokumentů a legislativy. Vím, že tohle téma nikoho nebaví, nikdo ho nemá rád, ale je to důležitá součást veškerých stavebních prací, proto ve videu vše jednoduše a smysluplně shrnuji, abyste se už nemuseli obávat toho, že něco zanedbáte nebo že vám bude hrozit nepříjemná sankce či jiné potíže vyplývající z neznalosti zákona.

Co všechno se ve videu dozvíte?

  • Začínám s tím nejzákladnějším – co je to vlastně stavební povolení a jak se liší od ohlášky? Kdy je nutné mít stavební povolení na rekonstrukci a kdy postačí jen ohláška?
  • Dále se věnuji sankcím za nedodržení stavebních regulací, protože neznalost zákona neomlouvá. Pomůžu vám pochopit, jakým sankcím se vyhnete, když dodržíte vše, co máte.
  • Zaměřuji se také na rozdíly v dokumentacích mezi družstevními byty a byty v osobním vlastnictví, protože zde existují specifické rozdíly, které můžou být matoucí.
  • Důležitým tématem jsou i statické projekty pro rekonstrukci, kročejová izolace a revize elektřiny, plynu a tlakové zkoušky těsnosti odpadu a vody. Ve videu se zaměřuji na všechny tyto aspekty.

Díky videu budete mít přehled o tom, na co si dát pozor a jak se vyhnout chybám, které by vás mohly stát mnoho peněz a nervů.

Neváhejte

Rekonstrukce nebyla nikdy snažší a srozumitelnější, než je právě nyní, díky mému videokurzu.