Inspekce nemovitostí

Chystáte se k nákupu nemovitosti?

Rozptýlím Vaše obavy, týkající se případných nákladů na opravy nemovitosti ještě před samotným nákupem.

Jako odborník na stavařinu, který má za sebou už více než 300 rekonstrukcí bytů a domů a který řešil na stavbě už snad opravdu všechno, nabízím službu inspekce nemovitosti, díky které klientovi dokážu přímo na místě stavby poskytnout důležité informace o stavu nemovitosti.

Zhodnotím nejen technický stav dané nemovitosti, ale také na základě osobní prohlídky nemovitosti a konzultace s klientem odhadnu náklady na nutné opravy nebo celkovou rekonstrukci nemovitosti. Je jedno jestli se jedná o byt, dům nebo chalupu, díky mému naprosto objektivnímu zhodnocení stavu nemovitosti můžete jako kupující využít informace pro zodpovědné rozhodnutí při nákupu drahé nemovitosti a třeba tak vylepšit jednání o prodejní ceně.

Jak to probíhá?

Během inspekce provádím důkladné posouzení stavu bytu či domu, identifikuju potenciální problémy a odhadnu náklady na jejich řešení. Tato má služba je vhodná pro klienty kupující nemovitost a pomáhá minimalizovat rizika spojená s nedostatečnou znalostí technického stavu nemovitosti, kteří tak dostanou reálné posouzení nezaujatého odborníka na problematiku, která kupujícímu může ušetřit spoustu peněz, nervů a starostí a rozptýlit tak obavy a nejistoty před nákupem drahé nemovitosti.

  • prověřím technický stav bytu, domu nebo chalupy
  • odhadnu náklady na nutné opravy
  • zhodnotním náklady na případnou rekonstrukci dle požadavků klienta
  • vše rychle, objektivně a na základě dostupných informací rovnou na místě bez čekání

Info k ceně

Cena této služby je 3990 Kč a v rámci Ostravy je doprava zdarma. Cena dopravy mimo Ostravu 15 Kč / km počítáno z Ostravy jednosměrně k Vám. Příklad: nachází se nemovitost, pro kterou chcete udělat inspekci ve Studénce? Trasa z Ostravy do Studénky je cca 25 km (podle google map). Cena za inspekci nemovitosti je pak = 3990 + (25 x 15) = 3990 + 375 = 4365 Kč