Podlahy

Ve videu vás provedu světem podlahových krytin. Podlaha je v rámci rekonstrukce jedna z nejdražších a vizuálně nejdůležitějších položek. (Po podlaze chodíte každý den, každý den ji vidíte, cítíte a je po celé ploše nemovitosti.) Je dobré mít o podlahách kompletní přehled, aby vám před rekonstrukcí neunikla žádná důležitá informace, která by stavbu mohla zbytečně prodražit nebo která by mohla vést k nevhodnému výběru typu podlahy do konkrétního pokoje.

Co všechno se ve videu dozvíte?

  • Naučíte se nejen pochopit výhody a nevýhody jednotlivých druhů podlah od laminátu přes vinylové podlahy, dřevěné podlahy, dlažbu, koberce a linoleum až po marmoleum a epoxidové podlahy, ale také získáte cenné informace týkající se ceny podlahy a jejích jednotlivých součástí.
  • Objasním vám rozdíly mezi plovoucími a statickými podlahami.
  • Poradím, jak vyrovnat nerovnosti v podlaze, a vysvětlím pojmy jako nivelace a anhydrid.
  • Dozvíte se, jaká podlaha je nejvhodnější do koupelny, jak ochránit podlahu před krbem nebo jak přistupovat ke starým podlahám.
  • Video přináší podrobné informace o tom, jak se vypořádat s trámovými stropy ve starší zástavbě, co je to dilatace a kdy je nutná nebo jak fungují obvodové a přechodové lišty.
Neváhejte

Rekonstrukce nebyla nikdy snažší a srozumitelnější, než je právě nyní, díky mému videokurzu.