Napsali o mě v médiích

iDnes.cz

Na serveru iDnes.cz napsali o mém bytě článek. Vy se tak skrze tento článek můžete podívat vlastně na návštěvu ke mně domů a ověřit si tak, že mám k  tématu rekonstrukcí opravdu co říci. Koukněte.

Proženy.cz

Na celorepublikovém serveru proženy.cz byl vydán článek o mém největším developerském projektu, kdy jsem zrekonstruoval 100 let starou vilu. A protože jsem nechtěl bydlet ve vile o podlahové ploše 600m2 sám, vytvořil jsem v ní dalších 6 bytových jednotek a na pozemku 1000 m2 také společnou zahradu s altánkem, kde dnes se svými sousedy také sám žiju. Více si přečtěte přímo v článku.

Interiér roku

Moje stavební firma realizovala a navrhovala v roce 2023 2 byty, které byly nominovnány mezi 40 nejlepších realizací nemovitostí z celé České republiky do projektu „Interiér roku“ – a to už nebude náhoda, co říkáte?

Dobré ráno v České televizi

Několikrát jsem již byl také pozván jako expert na rekonstrukce bytů do České televize.

VIP INVESTOR

Vystupoval jsem také na konferenci od společnosti „Realitní shaker“ www.realitnishaker.cz, která se jmenovala „ VIP Investor“, kde jsem měl přednášku na téma „Čím hnusnější byt, tím lepší investice vipinvestor.cz/program